фото Новости Донбасса

На Донбасі відзначили день народження Степана Бандери

Націоналістичні ідеї поширюються на Схід України.

На Донбасі відзначили день народження Бандери. У Маріуполі біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся мітинг у пам'ять лідера українських націоналістів. Організували його активісти "Громадянського корпусу Азов", а також "УНСО".

А у Слов'янську 107мий день народження Бандери свободівці відзначили смолоскипною ходою. Обидва мітинги були нечисленними, обійшлося без сутичок.

До тисячі учасників зібрала смолоскипна хода у Києві. Представники "Свободи", "Конгресу українських націоналістів", "Правого сектору", "Руху" з традиційними гаслами на підтримку Степана Бандери пройшли вулицями міста від парка Шевченка до Майдану Незалежності.

Цього року акція проходила за посиленого режиму безпеки. На вході до парку, де збиралися націоналісти, поліція перевіряла речі на наявність небезпечних предметів. Ходу супроводжували військовослужбовці Національної гвардії. Акція минула без інцидентів. Серед учасників "5 канал" зустрів не лише українців, а й громадян Грузії та Казахстану. За їхніми словами Бандера є прикладом боротьби за незалежність не лише для українців, а й для інших народів колишнього Радянського союзу.

Попередній матеріал
За ніч окупанти 20 разів обстріляли українських військових
Наступний матеріал
США вперше за 40 років продають нафту в Європу
Теги:
Loading...