5.ua

На Донбасі намагаються протидіяти занесенню чуми свиней з Росії [відео]

  М’ясо диких тварин відправлятимуть в інститут ветеринарної медицини для перевірки на захворювання. Загалом в регіоні нараховують понад півтори тисячі кабанів. Для кожного лісгоспу ветеринари встановили план відстрілу. Усі свиноферми перевели на карантин. У радіусі 20 кілометрів від кордону з Луганською областю та Росією закрили всі підприємства, де розводять свиней.

  Нагадаємо, іще 5 січня на Луганщині виявили тушу дикого кабана, ураженого африканською чумою. В області оголосили карантин, а у трьох прикордонних з Росією селах ветеринарна служба змусила селян вирізати усе поголів’я домашніх свиней.

  Анатолій Пригодін, начальник головного управління ветеринарної медицини в Донецькій області: «Африканская чума свиней представляет большую опасность. Это заболевание, в котором нет специфических мер профилактики – вакцинации, обработок. Мы установили сегодня план мониторинга исследования на африканскую чуму свиней. Провести отстрел дикого кабана, диагностический. На сегодняшний день мы отстреляли 8 кабанов, завтра-послезавтра мы отправляем в Киев для мониторингового исследования на африканскую чуму».

  Попередній матеріал
  Лукаш підтвердила право міліції бити людей [відео]
  Наступний матеріал
  Суд заборонив масові акції у центрі Києва до 8 березня
  Loading...