5.ua

Знайшовся зниклий керівник Міндоходів Дніпропетровщини - був на лікарняному

  Зранку про його зникнення на прес-конференції заявив заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник. Однак після того як Куслій почув цю інформацію в ефірі 5 каналу, то повідомив журналістам - нікуди не зникав, просто з минулої п’ятниці до вівторка перебував на лікарняному. А з середи працює у штатному режимі. Каже до ОДА його ніхто не викликав і про те, що його шукали не знав. Нагадаємо, Олійник також повідомив, що штат облдержадміністрації надто роздутий та становить понад 800 працівників. Тому в планах - скорочення чиновників. А зекономлені гроші спрямують на підвищення зарплати тим, хто залишиться працювати.

  Святослав Олійник, заступник голови дніпропетровської ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами: «У нас исчез начальник налоговой администрации. Мы его найти не можем. Видимо, ему зимой надо было срочно в отпуск уйти, мы ждем соответственно другого начальника, потому что действующего начальника мы не видели за целую неделю».

  Вадим Куслій, начальник Головного управління Міндоходів в Дніпропетровській області:«Ну вы же видите, что я не исчезли…меня, честно говоря, никто не приглашал, поэтому я не знаю, почему меня никто не видел, я до среды был на больничном, со среды, я на рабочем месте нахожусь, комментировать заявление я не имею никаких прав. Сразу после того, как ко мне появилась информация, я через приемную связался и задал вопрос – как меня искали, и кто меня искал. Меня никто не искал на самом деле».

  Попередній матеріал
  Ангела Меркель провела зустріч з Юлією Тимошенко
  Наступний матеріал
  Ракетний есмінець США увійшов до Чорного моря
  Теги:
  Loading...