На Дніпропетровщині споруджують модульні містечка для переселенців

  Модульні містечка для переселенців із Донбасу почали зводити у Дніпропетровській області. Такі поселення тут з'являться у п'яти містах: Дніпропетровську, Кривому Розі, Нікополі, Дніпродзержинську, Павлограді.


  В цьому модулі є дві кімнати, одна спальня, їдальня, кухня, і санвузол з душовою кабінкою. Тут може проживати сім’я із 4-6 осіб зі всіма зручностями.

  Таке приміщення – найбільше у модульному містечку. Його зводять в одному з районів Дніпропетровська. Більшість тимчасових помешкань для переселенців з Донбасу, що будують за німецьким проектом, розраховані на менші родини. Оселитися тут зможе лише незначна частина із 46-ти тисяч людей зі Сходу, які нині перебувають на території області.

  Містечко розраховано на 4 сотні мешканців . За задумом німецької сторони, поселення не обноситимуть парканом – мовляв, щоб люди не відчували себе ізольовано. Окремих об'єктів інфраструктури тут все ж не зводитимуть. Дітлахи переселенців ходитимуть до найближчих шкіл та дитсадочків.

  У Дніпропетровській області такі модульні поселення зведуть у п'яти містах. Вони розраховані на дві тисячі людей.

  Начальник управління ресурсного забезпечення ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Ігор Волошин звітує: "Заканчивается монтаж в Кривом Рогу , там 95%, здесь готовность мы оцениваем 45%. Такая же ситуация в Никополе. Со вчерашнего дня начался монтаж в Днепродзержинске, и идет накопление модулей в Павлограде".

  У координаційному центрі, де реєструють близько сотні переселенців на день, розповідають: досі невідомо, за якими критеріями сюди заселятимуть мешканців.

  Закінчити роботу з монтажу містечка планують 30 грудня. До цього ж часу сподіваються виробити й механізм заселення людей.

  Попередній матеріал
  За добу бойовики 40 разів обстріляли українські позиції і отримали 19 ударів у відповідь
  Наступний матеріал
  Клімкін візьме участь у саміті ОБСЄ