На Дніпрі виявили 10-кілометрову масляну пляму

  Херсонська міжрайонна екологічна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил охорони вод (ч.1.ст. 242 КК України). Про це повідомляє прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури.


  Згідно з повідомленням, 14 червня до Херсонської міжрайонної екологічної прокуратури надійшло оперативне повідомлення, що в Цюрупинському районі (неподалік с. Козачі Лагері) на поверхні води р. Дніпро виявлено пляму невідомого походження.

  "Херсонським міжрайонним екологічним прокурором невідкладно організовано виїзд фахівців Державної екологічної інспекції у Херсонській області, ЛВ в порту Херсон УМВС України в Херсонській області, Херсонрибоохорони для огляду місця події та проведення першочергових слідчих дій", - сказано в повідомленні.

  Було встановлено, що поверхневі води р. Дніпро від с. Нова Тягінка до с. Понятівка шириною від 400 м до 800 м і довжиною біля 10 км вкриті масляною рідиною з характерним запахом нафтопродуктів.

  "З метою встановлення ступеню забруднення, екологічною прокуратурою спеціалістам відділу інструментально-лабораторного контролю Державної інспекції у Херсонській області надано доручення відібрати проби поверхневих вод для проведення лабораторних досліджень", - зазначають у повідомленні.

  "Також, наразі встановлюється джерело викиду рідини", - додали у прокуратурі.


  Попередній матеріал
  Кличко попередив киян про подорожчання комунальних послуг
  Наступний матеріал
  МЗС закликає Росію перестати брехати і розпалювати війну