Фото mil.gov.ua

На Чернігівщині нові танки приведені в бойову готовність

  Танки Т-64Б типу БМ ”Булат”, що надійшли минулого тижня у військову частину на Чернігівщині на виконання рішення суду, приведені в бойову готовність.

  Про повідомив начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Вадим Мисник, інформує УНІАН.

  За його словами, танки прибули до однієї з військових частин у Чернігівській області, взяті на облік та приведені до бойової готовності. Сучасна техніка посилила боєздатність частини.

  Водночас Мисник підкреслив, що в області тривають заходи з часткової мобілізації. Окремі військові частини передислоковано до кордону з Російською Федерацією. Оскільки, за наявною інформацією, у Клімовському, Новозибківському районах Брянської області зосереджено до 100 танків і БМП, 1,5-2 тисячі особового складу, в районі Трубчевська та Чаровичів встановлено радіолокаційні станції. Найбільша концентрація техніки зафіксована на аеродромі Клімово, злітно-посадкову смугу, якого відремонтовано 10 днів тому. Крім того, росіяни на кордоні не тільки розташували військову техніку, а й навіть встановили шпиталі та пункти зв`язку.

  Мисник зазначив, що ситуація на сьогодні контрольована та залишається спокійною. На його думку, напруга в суспільстві поступово знижується.

  Нагадаємо, за позовом заступника генерального прокурора в інтересах держави в особі Міністерства оборони Господарським судом Києва було прийнято рішення, яким зобов’язано підприємство "Завод ім. Малишева" виготовити та поставити для потреб Збройних сил України модернізовані танки Т-64Б виду БМ "Булат". Минулого тижня на виконання вказаного судового рішення до військової частини, яка дислокована у Чернігівській області, надійшла відвантажена підприємством вказана військова техніка загальною вартістю майже 65 млн грн.

  Попередній матеріал
  В лікарнях досі перебувають більше трьох сотень майданівців
  Наступний матеріал
  Ув’язнених з Криму можуть перемістити в інші регіони України
  Теги:
  Loading...