На базі батальйону територіальної оборони "Донбас" буде створено підрозділ Нацгвардії

  Командир батальйону територіальної оборони Донецької області "Донбас" Семен Семенченко прийняв пропозицію глави МВС Арсена Авакова про створення батальйону спеціального призначення "Донбас" Національної гвардії України. Про це 29 травня командир батальйону територіальної оборони "Донбас" повідомив на своїй сторінці в Facebook.


  Батальйон спецпризначення формується як військова частина "нового типу" з мінімумом бюрократії, із збереженням структури командування. Набір в батальйон здійснюється з участю приймальної комісії з ветеранів цього добровольчого формування.

  "Ми йдемо в батальйон спецпризначення до перемоги і після цього повертаємося до цивільного життя за винятком тих, хто готовий увійти у нові правоохоронні структури України", - написав Семенченко.

  Крім цього, він зазначив, що батальйон створюється для проведення розвідувальних, противодиверсійних, штурмових операцій, а також буде брати участь у прикритті держкордону від мобільних груп диверсантів і терористів.

  "Основа батальйону спецназначния - не менше 75% складу жителі Донбасу. Добровольці зобов'язуються підтримувати високу дисципліну в підрозділі, координуватися з іншими частинами в структурі АТО, бути прикладом у виконанні поставлених завдань", - зазначив командир діючого батальйону територіальної оборони  "Донбас".
  Попередній матеріал
  У Чернівцях пройшла акція на підтримку миру в країні
  Наступний матеріал
  В ході АТО нейтралізовано терористів з кримською зброєю