На байк-фесті у Черкасах збиратимуть харчі, ліки та гроші для бійців АТО

  У Черкасах розпочався мотофестиваль "Дорога на Січ". Другий рік поспіль на нього збираються сотні байкерів з України та закордоння. Нинішній мотозліт особливий – він присвячений темі єдності українців.


  Шкіряний або джинсовий одяг і темні окуляри – незмінний дрес-код справжніх байкерів. Щоправда, зважаючи на останні події в Україні, до свого зовнішнього вигляду та оздоблення залізних коней, мотоциклісти додали українську символіку.

  Колона з кількох сотень мотоциклів зібралися у центрі Черкас. Серед учасників мотофесту й гості з-за кордону.

  У програмі фестивалю не лише розваги: байкери облаштували мобільний пункт прийому гуманітарної допомоги для своїх побратимів, які зараз боронять Україну на сході. Для них збирали харчі, медикаменти та гроші.

  Географія мотофестивалю Черкасами не обмежилася: байкери вишикувалися у колону, і вирушили до Чигирина. Там, у колишній резиденції Богдана Хмельницького, святкування триватимуть до понеділка.

  У зв’язку з подіями на сході цього року, на фестивалі "Правий Сектор" Черкащини буде проводити набір добровольців до лав батальйону УНСО. Про це інформує прес-служба організації.
  Попередній матеріал
  Лівійський парламент утік з неспокійної столиці на кордон з Єгиптом
  Наступний матеріал
  Вчора з Луганська вдалось евакуювати ще 321 особу