Фото podrobnosti.ua (стоп-кадр)

На ахметовському "Краснодонвугіллі " шахтарі оголосили страйк

  На п'яти шахтах підприємства "Краснодонвугілля" в Луганській області  (належить гірничо-металургійній групі "Метінвест" компанії СКМ Ріната Ахметова) почався шахтарський страйк з вимогою підвищити зарплату.

   Про це podrobnosti.ua повідомили співробітники цієї вугільної компанії.

  "В "Краснодонвугіллі" почали страйкувати, 80 % шахтарів не виходять на роботу і зараз штурмують "Краснодонвугілля", - повідомив минулої ночі В'ячеслав, один із працівників шахти.

  Як розповідають учасники подій, шахтарі Краснодона вирішили страйкувати 22 квітня на площі Молодої гвардії в місті Краснодон приблизно в 16:00 год. і вже до ночі біля будівлі підприємства "Краснодонвугілля" зібралося близько 2 тисяч осіб, які висунули вимогу: підвищити зарплату до середньої по Донбасу.

  "Вчора в Краснодоні був мітинг з приводу референдуму і був інший мітинг. А у нас 22 число - день авансу. Ми отримали по тисячі гривень. Хоча ціни за останній тиждень зросли: бензин подорожчав, хліб подорожчав. Ось один хлопчина і каже: "Давайте вимагати підвищення зарплати". Ми його і підтримали", - розповідає Михайло, один з шахтарів підприємства.

  За його словами, максимальна зарплата шахтаря на цьому бюджетоутворюючому для Краснодона підприємстві, становить 6000 гривень - тоді як у середньому на Донбасі працюючим в забої платять по 8-10 тисяч.

  "Ми в шахту опускаємося раніше, піднімаємося пізніше, але 6000 гривень у нас - стеля . Тому автобуси третьої, четвертої зміни не поїхали до забій. І перша зміна теж не поїхала", - уточнює Михайло.

  Всю ніч шахтарі простояли перед закритим офісом компанії. До них виходив генеральний директор "Краснодонвугілля" Олександр Ангеловський, але вимоги їх задовольнити не пообіцяв, тому страйк триватиме. При цьому політичних вимог страйкуючі шахтарі поки що не висувають.

  Станом на 8 ранку 23 квітня біля центрального офісу вугільної компанії залишалися страйкувати близько 500 шахтарів "Краснодонвугілля". Зараз до будівлі адміністрації продовжують збиратися інші їх колеги.

  У прес -службі "Краснодонвугілля" підтвердили, що вхід в будівлю підприємства на даний момент перекритий, але відмовилися коментувати саму тему страйку.

  Попередній матеріал
  ЦВК: реєстрація кандидатів на міського голову столиці закінчиться за тиждень
  Наступний матеріал
  Внаслідок аварії поїзда в ДР Конго загинули 30 людей
  Теги:
  Loading...