5.ua

На "5 каналі" стартує патріотичний телемарафон "Україна понад усе"

  У понеділок, 19 січня, "5 канал" розпочинає мовлення у режимі безстрокового патріотичного телемарафону "Україна понад усе".

  Проект спрямований поглибити розуміння історичних подій: як минулого, так і сьогодення, які є засадами формування української нації, а також персоналіям, які зробили і щоденно роблять вагомий внесок у розвиток країни.

  Вестимуть телемарафон Артем Овдієнко, Яна Конотоп, Віталій Гайдукевич, Яніна Соколова, Роман Чайка, Інна Неродик, Руслан Поліщук, Тетяна Даниленко, Катерина Кельбус та Ігор Татарчук.

  Телемарафон "Україна понад усе" – це можливість глибше й ретельніше пізнати історію своєї країни, аби якісніше розуміти новітню історію, яка пишеться сьогодні нашими руками.

  Від сьогодні "5 канал" збільшує хронометраж випусків новин та кількість прямих трансляцій. Чільне місце в ефірній сітці відтепер займуть історичні міні-фільми про минуле та сучасне. Усе, що стосується минулого України: події, вагомі політичні рішення та визначні постаті, вивчення яких має величезний вплив на побудову нової сучасної держави.

  Окрім цього, "5 канал" збільшує кількість аналітично-дискусійних студій. Щобудня о 17:20 Роман Чайка та Руслан Поліщук, аналізуючи головні теми, які турбують постійних дописувачів "5 каналу" у соцмережах, у прямому ефірі разом з фахівцями у студії шукатимуть відповіді на нагальні питання, підсумовуватимуть події, які сколихнули Україну, та прогнозуватимуть їхні наслідки, отримавши ексклюзивні коментарі від експертів та безпосередніх учасників подій.

  "Сотні років триває визвольна боротьба українського народу. Боротьба за Незалежність, за право бути Народом, за Майбутнє для дітей. І події сьогодення - продовження цієї боротьби. Леся Українка та Богдан Хмельницький, Ліна Костенко та Сергій Кульчицький, Кіборги донецького аеропорту, які зараз боронять донецьке летовище ціною власного життя, Андрей Шептицький… Усі вони та багато інших Героїв зробили свій невід’ємний внесок у формування світогляду Українця, у розвиток нашої держави. Україна завжди славилася своїми героями, тому ми хочемо вкотре нагадати глядачам про людей, які словом і ділом боронили і нині боронять нашу державу", - наголосив шеф-редактор "5 каналу" Володимир Мжельський.

  Дивіться з 19 січня з 7-ої ранку безстроковий політичний телемарафон "Україна понад усе" на "5 каналі"! Творімо історію разом! Україна понад усе!

  Попередній матеріал
  Україна: ЄС може скасувати санкції проти Росії лише після повного відшкодування Кремлем всіх збитків
  Наступний матеріал
  Долар на міжбанку виріс до 22 грн/$