5.ua

На 197-му окрузі зафіксували лише поодинокі порушення [відео]

  Без суттєвих порушень минули перевибори до парламенту – на 197-му окрузі на Черкащині. Спостерігачі повідомляють лише про поодинокі порушення.

  Напередодні повідомлялося, що до Канева з Черкас прямують автобуси із провокаторами. Як повідомляли ЗМІ – їм пропонували роботу за гроші, проте не уточнювали, яку саме. Водночас, явку на дільницях попередньо оголосили в районі 35 відсотків. Переважна більшість проголосувала на сільських дільницях, у містах рівень волевиявлення значно менший. Відсутність провокацій опозиційні кандидати пояснили невисоким рівнем лобіювання провладних кандидатів. 

  Виборець: «На нашому окрузі, слава Богу, на даний момент ніби більш-менш спокійно, ніби більш-менш в межах закону. Можливо, тому, що тут немає дійсно потужного кандидата, за якого Партія регіонів готова покласти свої голови і гроші».

  Володимир Коржов, заступник голови ОВК одномандатного виборчого округу №197: «Сьогодні прийшло на виборчі дільниці проголосувало більше 30 відсотків виборців. 

  Це не є показник, що вибори не відбулися або відбулися із якимось порушеннями, навіть якщо буде дуже мала явка – то все одно вибори будуть вважатися такими, що відбулися. Зауважень немає, все проходить нормально, ніяких таких випадків, які би ставили під сумнів результати голосування – на сьогоднішній час немає».

  Попередній матеріал
  «Свобода» не визнає результатів виборів [відео]
  Наступний матеріал
  ЦВК продовжує рахувати голоси на виборах у 5 округах [відео]
  Теги:
  Loading...