5.ua

МЗС вручило ноту протесту Росії через порушення українського кордону

  Міністерство закордонних справ України викликано радника-посланника посольства Росії в Україні Андрія Воробйова та вручило йому ноту протесту, у зв’язку з черговим порушенням українського кордону з боку Росії групою бойовиків.


  Про це йдеться у повідомленні МЗС України.

  "Українська сторона висловила рішучий протест з огляду на бездіяльність російських державних органів, зокрема прикордонної служби федеральної служби безпеки. Такі дії є грубим порушенням норм Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією 1997 року, Статуту ООН, Резолюції Генеральної Асамблеї ООН, а також Женевських домовленостей від 17 квітня цього року", – сказано в повідомленні.  

  За інформацією Державної прикордонної служби України, у ніч на 27 травня кілька вантажівок, легковиків та мікроавтобусів з Росії незаконно перетнули державний кордон України. За даними прикордонників, це сталося на ділянці, за яку відповідає відділ прикордонної служби "Бірюкове" Луганського загону. Ідеться про район населеного пункту Астахове Свердловського району Луганщини.
  Попередній матеріал
  Обама привітав Порошенка з перемогою
  Наступний матеріал
  На Львівщину приїдуть 500 біженців зі Слов'янська
  Теги:
  Loading...