МЗС рекомендує українцям не їхати до Нагірного Карабаху в зв’язку із загостренням конфлікту

  Громадянам, які вже перебувають в регіоні, відомство радить покинути територію

  "У зв’язку із загостренням безпекової ситуації в районі Нагірного Карабаху, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України до стабілізації ситуації утримуватися від поїздок до Нагірнокарабаського регіону Азербайджанської Республіки та прилеглих до нього територій", - ідеться в повідомленні МЗС.

  Разом з тим, українцям, які вже перебувають в зоні конфлікту, українське закордонне відомство радить терміново покинути цю територію.

  Також МЗС залишило контакти для екстрених випадків. У разі потрапляння у надзвичайні ситуації громадянам України необхідно звертатися до дипломатичних представництв України в Азербайджані +99 450 255 75 18 чи Вірменії +37 477 10 03 41, або телефонувати на "гарячу лінію" МЗС України +38 044 238 16 57 цілодобово.

  Як повідомляв 5.ua, у Нагірному Карабасі суттєво загострилася ситуація. 2 квітня там розпочалися бої із застосуванням авіації, бронетехніки і артилерії. Бої тривають уздовж усієї лінії зіткнення. Уже є повідомлення про жертви з обох сторін. Тим часом, оборонні відомства країн обмінялися взаємними обвинуваченнями в ескалації конфлікту. 

  Попередній матеріал
  У Луганській області виявили 6 тонн олова за кілька кілометрів від держкордону
  Наступний матеріал
  Прес-центр АТО до Дня кінолога виклав відео про службових собак на фронті

  Клімкін закликав ОБСЄ активізувати переговори щодо Нагірного Карабаху

  Загострення конфлікту в Карабаху: сторони застосовують авіацію, бронетехніку і артилерію по всій лінії зіткнення

  Азербайджан відреагував на повідомлення про збиття вертольоту в Нагірному Карабасі

  У Нагірному Карабасі збили азербайджанський вертоліт – ЗМІ