МЗС: Переговори про визволення судна "Фаїна" - тривають

  Переговори про визволення від піратів українського судна "Фаїна" тривають, але жодної інформації про результат - поки що немає. Про це повідомив речник МЗС Василь Кирилич. За його словами, на кораблі вистачає пального і харчів для членів екіпажу.
  Василь Кирилич, речник МЗС: "Громадяни України, які стали заручниками живі здорові, вони були засвідчені власне на вимогу американської сторони що власне вимагали і пірати засвідчили це таким самим чином засвідчили що поведінка піратів не є агресивною. Інша річ, що вони як сторона яка відповідає за питання, сторона яка так би мовити стала в цій ситуації володарем життя і долі громадян України вони також вимальовують чи виробляють свою схему адекватної поведінки чи не даекватної, але для нас все є важливим і оптимальним те що дає гарантію збереження життя і здоровя громадян України".

  Нагадаю, судно "Фаїна" захопили у полон ще наприкінці вересня. На ньому 17-еро українців, двоє росіян і латвієць. На борту "Фаїни" - військова техніка, зокрема 33 танки. Заручників стережуть близько 50 піратів. Більшість із них - молодики від 14-ти до 27-ми років.
  Попередній матеріал
  У Лондоні оприлюднили рейтинг туристичної привабливості країн
  Наступний матеріал
  ЦВК: Реєстр виборців дозволить голосувати будь-де
  Теги: