МЗС України
МЗС України www.polradio.pl

МЗС намагається зв’язатися з українськими моряками, арештованими в Іспанії за контрабанду наркотиків

Українців утримують у місті Альмерія

Встановити контакти із затриманими в Іспанії українськими моряками за контрабанду наркотиків у ці хвилини  намагається українська сторона. Про це "5 каналу" повідомила представник департаменту консульської служби МЗС Ореста Старак. Нині арештовані моряки перебувають під вартою.

"В рамках розслідування справи з незаконного перевезення наркотиків було затримано 11 громадян України – членів екіпажу судна MartiN., яке плавало під прапором Панами. Це затримання відбулося ще 23 вересня. Судно було доставлене до порту Альмерія, і наші співвітчизники взяті під варту національної гвардією Іспанії і утримуються в цьому місті. Зараз наша консульська установа у Малазі намагається встановити контакти із затриманими громадянами і уточнює інформацією у правоохоронних органів Іспанії про зміст висунутих нашим громадянам обвинувачень", – повідомили в МЗС.

Раніше іспанські правоохоронці заявили, що 11 уродженців України причетні до діяльності мережі, що постачає зброю і наркотики терористам в Ірак та Лівію. Мовляв українці на вантажному судні перевозили близько 20 тонн марокканського гашишу лівійським терористам. Далі наркотик мали перепродавати у Європі. За участь в наркоторгівлі українцям загрожує до 10 років ув'язнення.

Попередній матеріал
Порошенко відвідає з офіційним візитом Норвегію
Наступний матеріал
Власникам Samsung Galaxy Note 7 надсилають вогнетривкі коробки та рукавички
Теги:
Loading...

В Іспанії затримали 11 українських моряків за контрабанду наркотиків для лівійських терористів

У турецькому порту знайшли двох мертвих українських моряків

У Лівії заарештували п’ятьох українських моряків

В Індії трьох українських моряків ув'язнили на п'ять років