Митці і активісти відвідали українських бійців на блокпостах біля Криму

  Підтримати військових, які захищають державу на Півдні України, взялися активісти на Херсонщині. Для бійців влаштували концерти. З виступами побували на кількох блокпостах.


  Мешканці Каланчацького району Херсонщини звикли до сусідства з військовими. Місцеві діти граються поруч із військовою частиною, а їхні батьки кажуть – за потреби готові доєднатися до бійців будь-якої миті.

  Щоб підбадьорити військовиків, херсонські активісти влаштували для них концерт.

  Втім, приїхали активісти не з порожніми руками: привезли бійцям гостинці та необхідні речі: цигарки, засоби для гоління, шкарпетки і навіть білизну.

  Окрім подарунків корисних – привезли ще й гарні. Активісти дарують бійцям малюнки, які передали для них херсонські діти.

  Бійці однієї з частин живуть посеред поля вже 5-й місяць. Не на камеру зізнаються – ситуація напружена, тож підтримка цивільних для них – справжнє свято. Під час концерту хлопці підтанцьовують та підспівують артистам.

  Бійці дякують активістам за концерт і бажають миру. А артисти пообіцяли повернутися з новими виступами вже незабаром. Сподіваються – головний концерт влаштують у день перемоги над терористами.

  Яніна Лебєдєва, Сергій Тимчинський, Херсонщина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Ізраїльські війська під час обстрілу терористів знову поцілили у школу - є загиблі
  Наступний матеріал
  У Києві попрощались із динамівцем Валентином Белькевичем