Волонтери конструюють танк-робот для бійців АТО

  Волонтери взялися конструювати радіокерований танк-робот. Його готують для військовиків на сході. Завдання такої машини – патрулювання, розвідка та здійснення вогневої атаки.


  Ідея створити такий роботизований комплекс виникла у миколаївського інженера Геннадія Ничипорука. Креслення знайшов в інтернеті. Машина буде оснащена бойовими консолями, камерами і захищена від куль і уламків.

  Міні-танком можна дистанційно керувати з відстані до 5-ти кілометрів у польових умовах. Машина призначена для розвідки та ведення бою з легкої зброї. Подібні роботи є на озброєнні багатьох армій світу.

  Гроші на виробництво взялися збирати волонтери "Народного проекту". З вересня вдалося накопичити 80 тисяч гривень. Загальна ж вартість однієї такої машини близько двохсот сімдесяти тисяч. Майстри ж працюють безкоштовно.

  Виробництво розгорнули на базі одного з державних підприємств. Майстри разом із волонтерами працюють над машиною у вільний від основної роботи час, та закликають усіх небайдужих допомагати як фізично так і фінансово.
  Попередній матеріал
  В уряді планують страхувати життя всіх учасників проведння АТО
  Наступний матеріал
  Коаліційні переговори буде продовжено 8 листопада