Миколаївські волонтери допомагають ремонтувати танки

  Все для перемоги: миколаївські волонтери взялися ремонтувати важку військову техніку. У межах Всеукраїнського проекту "Народна броня" умільці доводять до ладу 37 танків. П'ять поладнаних машин вже забрали до війська.


  Ще навесні до Миколаєва прибули декілька десятків одиниць бронетехніки, а саме – танків Т-64 з анексованого Росією Криму. Машини деформовані, понищені – в такому стані їх віддали росіяни. Довести їх до ладу взялися волонтери.

  За два тижні від початку робіт волонтери допомогли 145-му ремонтному полку відремонтувати п'ять танків. Військову техніку вже передали двадцять восьмій окремій механізованій бригаді. Киянин Анатолій Бурбеза з друзями – вже тиждень у Миколаєві. Побачив у соціальних мережах оголошення, що потрібна допомога, і вирушив на південь.

  У ремонтному полку працюють десятеро волонтерів. Перші два танки умільці ремонтували за підказками професійних майстрів, далі вже самотужки. Олександр, який у мирному житті працює програмістом, каже: нічого складного у ремонті танків для нього немає.

  Над відновленням одного танка ремонтники разом із волонтерами працюють щонайменше два дні. Потому відправляють його на випробування на полігон, а далі – д зони Антитерористичної операції.

  Попередній матеріал
  Дніпропетровськ вшанував пам’ять жертв Голодомору
  Наступний матеріал
  Волонтери вчать бійців користування сучасними аптечками