Миколаївське звірство. Як і чому стало відомо про злочин [відео]

  Історія, що шокувала навіть на тлі вже звичних звірств у кримінальних хроніках. Трагедія у Миколаєві дивом набула широкого розголосу, так само як дивом вижила її жертва - 18річна Оксана Макар. Побиття, згвалтування, спроба задушити, а тоді - спалити живцем - могли зійти з рук трьом молодикам, які це скоїли. Але завдяки соціальним мережам та пресі, про те, що сталося, дізналася вся Україна.
  Кривдників посадили у СІЗО на четвертий день після злочину - на той момент за гратами їм вже було безпечніше, події наближалися до самосуду.

  Справа Оксани Макар - на контролі найвищого керівництва держави, але питання, які ця справа оголила - залишаються відкритими. Їх багато, йдеться не лише про доцільність чи ні смертної кари. Чи відповідатимуть за законом правоохоронці, які намагалися усе зам"яти? Чи буде тепер закон один для всіх, в тому числі і для дітей небідних батьків? Чи і надалі швидка допомога добиратиметься до напівпритомних 40 хвилин? Зрештою, чи  надаватимуть в Україні адекватну медичну допомогу тяжко хворим, чи для цього потрібен розголос на весь світ?

  Подробиці миколаївської справи - у матеріалі Олександра Аргата.

  Попередній матеріал
  Вибори голови Обухова [відео]
  Наступний матеріал
  "Серпень. Восьмого": Україна в лещатах чужої ідеології [відео]
  Теги: