Фото uspa.gov.ua

Миколаїв хоче стати базою ВМС України

  Миколаївська міська рада пропонує розмістити частини і підрозділи Військово-морських Сил Збройних Сил України в їх місті.


  Депутати міської ради на сесії 25 квітня ухвалили рішення звернутися з такою пропозицією до виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, повідомляє УНІАН.

  За відповідне рішення проголосували 55 депутатів (всього в міськраді 90 депутатів).

  "Депутатський корпус Миколаївської міської ради на підставі колективного звернення керівників громадських організацій ветеранів Збройних Сил і силових структур Миколаївської області, усвідомлюючи стратегічну важливість Військово-морських Сил Збройних Сил України в забезпеченні обороноздатності нашої держави, звертається з пропозицією про визначення відповідними нормативними документами місцем постійної дислокації частин і підрозділів Військово-морських Сил Збройних Сил України місто Миколаїв", - сказано у зверненні.

  Історичні умови, вигідне географічне положення, розвинена інфраструктура з ремонту і технічного обслуговування кораблів, багаті військові традиції міста і міцні військово-шефські зв'язки громадськості і трудових колективів міста з військовослужбовцями ВМС ЗСУ сприяють ухваленню відповідного рішення - упевнені депутати.

  "Миколаїв, який народився більш як 220 років тому як суднобудівна корабельня, за роки свого існування став одним з світових центрів кораблебудування, на території міста майже сто років розміщувався штаб флоту, морська душа міста живе в назвах вулиць, в сотнях побудованих на миколаївських заводах кораблів", - сказано у зверненні.

  Депутатський корпус Миколаївської міської ради, громадськість міста обіцяють зробити все необхідне для створення умов з розміщення і діяльності частин і підрозділів ВМС ЗСУ.
  Попередній матеріал
  Порошенко: Україна виграла інформаційну війну
  Наступний матеріал
  Угоду про реверс газу зі Словаччини можуть підписати 28 квітня