Інформаційний день
Інформаційний день 5.ua

"Ми б'ємо по тих місцях, де ворог не може захистити себе" – InformNapalm

Речник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук розповів про те, який результат дають волонтерські групи, які викривають факти агресії РФ на території України

У понеділок, 19 червня, речник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" розповів про те, який результат дають волонтерські групи, які викривають факти агресії РФ на території України. За словами Михайла, на благо Української перемоги працюють люди різних національностей та з різних країн.

"Не всі члени нашої спільноти з-за кордону є публічними персонами в рамках їхньої безпеки", – сказав речник спільноти та додав, що волонтерські групи в Україні дають результат не гірший, ніж проплачена пропаганда РФ. 

"Давайте не будемо забувати специфіку Росії "скільки дали - стільки вкрали", це перше. Другий момент – вони ж працюють за гроші, на відміну від нас, бо ми працюємо за ідею, заради перемоги, а це – мотивація, найголовніші ці чинники. Ми працюємо у тій сфері, де брехня досить конкретно б'ється фактажем та правдою. Ми ж не даємо просто просто новини, ми підтверджуємо їх фактами, підтверджуємо своїми дослідженнями і ми б'ємо по тих місцях, де вони не можуть захистити себе" – зазначив Михайло Макарук.

Як повідомляв 5.UA, українські волонтери перехопили радіоефір секретного вертольота Російської Федерації, про це повідомив речник Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук в ефірі "5 каналу".

Попередній матеріал
Голодування, екокриза, сварки: як розгортається львівська "сміттєва епопея"
Наступний матеріал
"Спершу били троє, потім – уся рота": що розповів у суді потерпілий від злочинів "Беркута"
Loading...

Волонтер Юсупова про бійців АТО: Це наше надбання, якщо нас ображатимуть, ці хлопці стануть наперед на костилях і без ніг

"Бісова дюжина" російських танкістів отримали нагороди за так зване "українське відрядження" – InformNapalm

Волонтери InformNapalm вирахували другого свідка у справі збитого над Донбасом MH17