5.ua

МВС затримали 2 молодиків, яким закидають отримання вогнепальної зброї на Майдані Незалежності [відео]

  Провокацією називають у Штабі національного спротиву інформацію МВС про затримання двох молодиків. які начебто отримали вогнепальну зброю від активістів Євромайдану. Раніше в мережі Інтернет силовики поширили відео, на якому чоловіки роблять зізнання. Визначити особи цих людей за відеозаписом неможливо. Зі слів затриманих, на Майдані Незалежності вони отримували грошову винагороду, а також погодилися робити збройні провокації, теж за гроші. Прізвищ замовників таких провокацій затримані не називають. 

  Хлопець: «Підійшов невідомий чоловік через 2 дня в маске. Запропонував здійснити постріли. Так, як він мені пояснив - зі сторони «Беркуту». За грошову винагороду».

  Правоохоронець: «За яку винагороду?»

  Хлопець: «В розмірі 500 гривень».

  Степан Кубів, народний депутат, ВО «Батьківщина»: «Це провокація, це хочуть підірвати авторитет організаційної роботи і віри людей на майдані. І саме головне - перед кожним засіданням ВР, перед тим, коли опозиційні сили поїхали в Європу, перед тим, як побували посли і не найшли зброї - пам’ятаєте цей епізод? На протязі 2-х годин «Спільна справа» захопила ті об’єкти, які не можна захоплювати. Тобто вони завжди шукають провокації, замовників, це неправда».

  Попередній матеріал
  Суд вчергове переніс розгляд провадження проти Захарченка [відео]
  Наступний матеріал
  В Києві спалили ще 4 автомобілі
  Теги:
  Loading...