МВС заявляє, що ліквідувала одне з екстремістських угруповань у Києві [відео]

  Міліція заявляє, що ліквідувала одне з екстремістських угруповань, що діють у Києві. Про це повідомляє Управління зв`язків з громадськістю МВС з посиланням на ГУБОЗ.

   

  За їхніми даними, на території Києва діють близько 20 структур з ознаками злочинних угруповань екстремістського характеру, які нараховують близько тисячі людей. Одне з них ліквідували напередодні. Як приклади злочинної діяльності затриманих в ГУБОЗ розповідають про викрадення ними 22-річного киянина у грудні минулого року, начебто хлопця відпустили лише після викупу. Також, повідомляють про скоєння членами угруповання злочинів під час подій на вулиці Грушевського. У міліції додали, що вилучили у зловмисників арсенал зброї й зараз перевіряють чи постачали її учасникам акцій на Євромайдані.

  Станіслав Рогозін, начальник ГУБОЗ МВС: «Вилучено 7 одиниць вогнепальної зброї: , також більше 800 набоїв, бейсбольні битки та маски. Організатор цього угрупування був учасником так званого Євромайдану. У міліції є докази, що члени цього ОЗГ постачали зброю учасникам акцій на Євромайдані. Є інформація про те, що у захоплених будівлях Будинку Профспілок та КМДА знаходиться значна кількість вогнепальної зброї. яку використовували для провокацій на Грушевського».

  Попередній матеріал
  Протестувальниця на Грушевського просила силовиків не застосовувати силу проти мітингарів [відео]
  Наступний матеріал
  У Житомирі зізвали позачергову сесію міської ради [відео]
  Теги:
  Loading...