МВС створить центр для моніторингу перебігу виборів

  Кабінет міністрів України підтримав пропозицію міністерства внутрішніх справ щодо створення 26 жовтня при МВС спільного центру з відстеження правопорушень у ході голосування на парламентських виборах.

  "На кожне порушення, яке є, повинна бути негайна реакція правоохоронної системи, а також повинна бути поширена інформація через ЗМІ: що зробили, кого притягнуто до відповідальності і що зроблено для того, аби в майбутньому не виникало подібних порушень", - заявив українських прем'єр Арсеній Яценюк у ході засідання уряду.

  Раніше у четвер міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся до прем'єра із пропозицією створення відповідного центру.

  "Безпосередньо у системі МВС на території міністерства, якщо буде такий дозвіл кабміну, ми могли б відкрити всю оперативну інформацію із ходу голосування і порушень не тільки через інтерактивну карту, але і через фронт-офіс, який ми плануємо відкрити в 06:00 ранку у день голосування", - повідомив пан Аваков.

  Прем'єр-міністр також доручив МВС провести протягом двох днів роз'яснювальну інформаційну кампанії щодо адміністративної і кримінальної відповідальності за підкуп виборців.

  Попередній матеріал
  Порошенко назвав нового голову Держприкордонслужби
  Наступний матеріал
  У Британії з в‘язниці помилково випустили 200 злочинців