5.ua

МВС продовжує розшукувати осіб, причетних до травневих подій у Одесі

  Міліція продовжує активні розшукові заходи, спрямовані на встановлення місця знаходження та затримання кількох осіб, відносно яких є підозра у причетності до злочинів, скоєних у Одесі під час заворушень 2 травня.

  Про це прес-служба МВС повідомила 13 серпня.

  Зокрема повідомляється, що слідством вже відпрацювано 54 особи та з цього числа 48-м громадянам оголошено про підозру у скоєнні злочину.

  "Проте через тиск на місцеві суди лише 13 осіб із 54 були заарештовані. Решті громадян суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, після чого частина з них зникла і була оголошена в розшук", - повідомив заступник Міністра внутрішніх справ – начальник Головного слідчого управління Віталій Сакал.

  Він нагадав, що під час подій, які сталися 2 травня в Одесі, загинули 48 людей та травмувалися близько 250 громадян. За участь у масових безладах правоохоронці згодом затримали 114 громадян, більшість яких є представниками проросійсько-налаштованих  місцевих організацій.  Проте через штурм будівлі Одеського міськуправління внутрішніх справ понад 60 затриманих правопорушників були відпущені без обрання запобіжного заходу.

  Зокрема, правоохоронцями оголошені в розшук кілька встановлених ними як організатори та активні учасники  масових заворушень.

  Серед розшукуваних – Віталій Будько ("Боцман"), Артем Давідченко та Олег Шабалін. Крім того, в розшуку перебувають Ігор Віненко, Андрій Кухар, Євген Шпарак, Станіслав Культа,  Олексій Фомінов та ще інші.

  Нагадаємо, прискорити розслідування справи про масові заворушення в Одесі 2 травня вимагав генеральний прокурор Віталій Ярема.

  Попередній матеріал
  Російські терористи мінують мости та шахти на Донбасі - РНБО
  Наступний матеріал
  Інтенданти відвантажили на потреби АТО близько 200 вагонів зі складів у Хмельницькому
  Теги:
  Loading...