5.ua

МВС попередило кілька терактів у Одесі

  Міністерство внутрішніх справ запобігло кілька терактів в Одесі. Про це 24 червня повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, йдеться в повідомленні прес-служби МВС України.


  За його словами, затримані правоохоронцями молоді люди планували здійснити теракт ще в той день, коли в Одесі поминали  жертв подій, що сталися 2 травня в місцевому Будинку профспілок.

  "Завдяки тому, що міліцією було вжито необхідних заходів безпеки в місцях скупчення людей, зловмисники не зважилися на вчинення злочину. Пізніше молоді люди спробували вчинити задумане під час мітингу біля Генерального консульства Російської Федерації в Одесі, однак їх затримали правоохоронці", - підкреслили у МВС.

  Також повідомляється, що співробітники міліції виявили ще два вибухових пристрої: один з них, який було виявлено останнім, був виготовлений технічно грамотно і мав досить велику потужність.

  Аваков зазначив, що дії затриманих молодих людей були спрямовані на дестабілізацію обстановки в місті. Він також запевнив, що керівництво місцевого Главку внутрішніх справ та МВС України налаштовані забезпечити правопорядок в регіоні.

  "Міністерство внутрішніх справ робить все для того, щоб показати людям, що вони захищені, а те, що відбулося в Одесі - більше не повториться", - підкреслив Аваков.
  Попередній матеріал
  Уругвай став другою командою, яка вийшла плейофф зі своєї групи
  Наступний матеріал
  Порошенко пропонує у середу відправтити проект Конституції до Венеціанської Комісії
  Теги:
  Loading...