5.ua

МВС: пістолет Сашка Білого раніше належав інспектору ДАІ

  При затриманні члена "Правого сектору" Олександра Музичка в нього вилучили пістолет, який належав працівнику ДАІ. Про таке заявив радник міністра внутрішніх справ Віктор Чалаван на засіданні тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин загибелі Музичка.

  За словами Чалавана, нещодавно на ДАІвців у Тернопільській та Закарпатській областях скоїли напад і забрали у них зброю. Знайшлась вона у Сашка Білого та його охоронця.

  Нагадаємо, загинув лідер західноукраїнського осередку "Правого сектору" 25-го березня, під час спецоперації з його затримання. Кілька днів тому в МВС звітували, що Музичко сам собі завдав смертельних поранень у серце в ході боротьби з міліціонерами.

  "В Олександра Музичка був вилучений пістолет системи Макарова, в ході перевірки якого стало з’ясовано, що цей пістолет був добутий в ході нападу – я підкреслюю, я не говорю, що цей напад скоїв Музичко, підкреслюю – але пістолет був отриманий в ході нападу на працівників державної автомобільної інспекції МВС України в Тернопільській та Закарпатській областях", – підкреслив Віктор Чалаван, радник міністра внутрішніх справ.

  Однак, за його словами, в рамках іншого провадження, опитані працівники ДАІ свідчать, що нападом на них керував саме він - повідомляє ВВС.

  Попередній матеріал
  МЗС: кількість російських військових біля кордонів України зменшилася
  Наступний матеріал
  На Львівщині затримали 2-х росіян з вибухівкою