5.ua

МВС перевірить законності дій Асавелюка під час Майдану

  Міністерство внутрішніх справ України проведе службову перевірку з приводу законності дій полковника Внутрішніх військ Сергія Асавелюка під час протистоянь протестувальників і правоохоронців у центрі Києва з листопада 2013 до лютого 2014 року.

  Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ з громадської безпеки Сергій Яровий на брифінгу в Кабінеті міністрів, повідомляє УНІАН.

  ”На сьогоднішній момент він - полковник, який служить у Внутрішніх військах(МВС України) на посаді начальника відділу з координації дій спецпідрозділів. Він допитувався у Генпрокуратурі, жодних звинувачень не отримав. Міністром буквально вчора прийнято рішенням з проведення службової перевірки ”, - сказав він.

  Яровий додав, що за результатами перевірки МВС оцінить законність дій Асавелюка в ході командування підрозділами Внутрішніх військ.

  Нагадаємо, 1 квітня Яровий вже повідомляв, що Генпрокуратура не підозрює Асавелюка у причетності до розстрілу на Інститутський.

  За повідомленням, як поширили ЗМІ 18 лютого, Сергій Асавелюк міг бути одним із керівників вуличних боїв на Майдані.  

  Асавелюк, має псевдонім – Асса, спеціаліст з силових акцій. Був охоронцем тодішнього мера Одеси Едуарда Гурвіца. Згодом був у команді відомого бізнесмена Володимира Костеріна, свого часу був заступником глави секретаріату Партії зелених, продовжував займатися комерційною діяльністю. У час подій на Майдані Асавелюк був помічений серед керівників вуличних боїв на Майдані.  

  31 березня, вночі, біля оточеного правоохоронцями готелю Дніпро, де забарикадувалися бійці Правого сектора, знову був помічений полковник Асавелюк.

  Попередній матеріал
  До фіналу міжнародного конкурсу блогів увійшли 9 українських проектів
  Наступний матеріал
  Чисельність російських військ на кордоні не зменшилася, - прикордонники
  Теги:
  Loading...