5.ua

МВС: людей у одеському Будинку профспілок отруїли хлороформом

  Отруєння хлороформом – саме такою є причина загибелі 32-х людей в Одеському будинку профспілок 2-го травня. Про це повідомив начальник Головного слідчого управління МВС Віталій Сакал.


  За його словами, речовину занесли до приміщення за декілька днів до пожежі. Хлороформ виявлено у смітті і сажі, які були вилучені в результаті огляду приміщень Будинку профспілок. Цю речовину використовують при проведенні хірургічних операцій, але звідки вона взялася в Будинку профспілок – наразі встановлюють.

  Віталій Сакал зазначив: вдихання парів хлороформу призводить до зупинки дихання, що і відбулося в Одесі про це свідчить відповідний висновок експертизи. 32 людини загинули не від високої температури, а в результаті впливу невідомої речовини, зупинки серця і задухи – повідомив офіцер.

  Також голова Служби безпеки Валентин Наливайченко розповів, що СБУ запобігла теракту на Куликовому полі в Одесі, який зловмисники планували здійснити 18 травня. Вони хотіли підірвати авто в місці скупчення понад півтори тисячі людей. Затримано трьох співробітників приватної охоронної структури та громадянина Білорусі, який зізнався, що брав участь у заворушеннях 2 травня в Одесі.
  Попередній матеріал
  Мік Джаггер став прадідом
  Наступний матеріал
  В Уряді створено оперативний штаб для забезпечення виборів