МВС: Генпрокуратура не забороняла "Візир"

  Генеральна прокуратура заборонила ДАІ штрафувати водіїв ЛИШЕ за показниками "Візира". За цим розпорядженням, ДАІ має зупиняти водія НА МІСЦІ і РАЗОМ З НИМ складати протокол. Фіксувати "Візиром" перевищення щвидкості і слати поштою квитанції - заборонено. За такий "лист щастя" тепер можна судитися - пояснюють у Генпрокуратурі.
  У ДАІ поки що запровадження не коментують.

  Нагадаємо, фіксувати порушення на дорогах за допомогою Візира у ДАІ розпочали минулої осені - тоді ж запровадили і нові штрафи.

  Олександр Савченко, заступник міністра внутрішніх справ: "Було таке подання від Генеральної прокуратури, яка не забороняла "Візир". Вони просто рекомендували нам, поки йде неспівпадіння фактів, різні думки, "Візир" використовувати як допоміжний фіксуючий засіб. Ми дали відповідь Генеральній прокуратурі через десять днів - 17.07. Після цього відповіді з Генеральної прокуратури ніякої не поступало, в суд вони також не зверталися зодо невиконання припису, і ми вважаємо, що прокуратура до нас на сьогоднішній день не має претензій. А ми до прокуратури ніколи в житті претензій і не мали".

  Попередній матеріал
  Нове зверення до американців від Усами бен Ладена
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" розпочав переговори щодо реструктуризації боргів
  Теги: