Facebook / Віктор Муженко

Муженко: Збройні сили України готові до будь-яких випробувань

Перемога українського козацького духу над російськими ординцями не за горами, зазначив начальник Генштабу Віктор Муженко

Основою української армії є солдати, сержанти і офіцери, які прийшли на службу за контрактом. Про це після повернення з лінії зіткнення написав на своїй сторінці у Facebook начальник Генерального штабу Збройних сил України - Головнокомандуючий ЗСУ Віктор Муженко.

"Впродовж кількох днів перебував на лінії зіткнення. Проїхав з півночі на південь. Ворог дедалі нахабніє ... Переконався, що основою нашої армії є солдати, сержанти і офіцери, які заключили контракт і щоденно дбають про захист України від російського агресора", - йдеться у повідомленні.

Муженко відзначив, що мобілізовані військовослужбовці також підготовлені досвідченими командирами і побратимами ефективно діяти на передовій. "Будемо допомагати їм тим, що потрібно для перемоги над ворогом", - зазначив глава Генштабу.

Він наголосив, що Збройні сили готові до будь-яких випробувань.

Крім того, начальник Генштабу нагородив солдат, сержантів і офіцерів за зразкову військову майстерність, мужність і стійкість на лінії зіткнення.

"Ворог щоденно отримує від них по зубах. Їх не треба переконувати за що вони воюють. Перемога нашого козацького духу над російськими ординцями не за горами", - написав Муженко. Він додав, що наші воїни будуть краще вмотивованими на успішні бойові дії, коли їхню щоденну рутинну працю визнає командування і український народ. 

Нагадаємо, напередодні Віктор Муженко підвищив "фінансову мотивацію" для молодших командирів.

Попередній матеріал
На Черкащині відбувся богатирський турнір
Наступний матеріал
Нові заходи безпеки: У Німеччині встановлять камери для розпізнавання облич
Теги:
Loading...

Муженко в АТО: Настрій військових бойовий, однак є низка проблем

Суд допитав Муженка у справі про загибель 49 військових у небі над Луганськом

Муженко вимагає від ОБСЄ "практичних кроків щодо зниження напруженості на сході України"

Двох командирів військової частини на Київщині, де загинув солдат, відсторонили від посад – Муженко

"Мене не влаштовує паперова статистика" – Муженко звільнив 20 військових комісарів

5 канал - трансляція наживо