5.ua

Муженко: Завдяки підвищенню зарплатні військовослужбовцям зросла кількість охочих служити у ЗСУ за контрактом

З початку 2016 року набрали вже близько 300 чоловік на військову службу за контрактом.

Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко.

Муженко наголосив: "Якщо раніше ми за тиждень-півтора набирали 20-30 контрактників, то за перші два тижні нового року ми набрали порядку 300 чоловік на військову службу за контрактом. Це нам дає перспективи щодо переходу на контрактну армію професійну і відповідно створення професійно-оперативного резерву, призначеного для комплектування військових частин у випадку загрози".

Командир 80-ї окремої аеромобільної бригади Андрій Ковальчук зауважив: "Значна робота проведена. І ця зарплатня, яку отримали військовослужбовці, дасть поштовх тому, що військовослужбовці будуть залишатися на контрактну основу. Все у порівнянні. Звичайно, хотілося б як і американський солдат отримувати зарплатню. Але на сьогоднішній день ми маємо думати і про наших батьків-пенсіонерів, і про наших дітей, які вчаться".

Як повідомляв 5.ua, 21 січня 2016 року радник Президента Юрій Бірюков розписав у цифрах, наскільки зросли зарплати солдатів та офіцерів ЗСУ.  Зазначимо, що грошове забезпечення військовим збільшили щонайменше вдвічі - йдеться як про контрактників, так і офіцерів. 

Попередній матеріал
Українці запустили соціальну мережу для поціновувачів мистецтва
Наступний матеріал
На Вінниччині поліція вилучила в приватних помешканнях наркотики

Яресько: Зарплата солдата-учасника АТО зросте вчетверо

З наступного місяця військові-контрактники почнуть отримувати підвищену зарплату - Полторак

Мінімальна зарплата у 7 тис грн має бути не лише в ЗСУ, а й воякам інших структур - Павловська