intvua.com

Муженко пропонує Червоному хресту розширити співпрацю на Донбасі

  Збройні сили України готові й надалі плідно співпрацювати з Червоним Хрестом над вирішенням ключових гуманітарних питань на лінії зіткнення на Донбасі

  На цьому під час зустрічі з головою делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Аланом Ешліманом наголосив начальник Генерального штабу Віктор Муженко, повідомляє прес-служба МОУ. 

  "Ми високо цінуємо конструктивну співпрацю, яка складається між Збройними силами України та представниками Червоного Хреста. Готові працювати разом у вирішенні таких важливих питань, як створення зон безпеки навколо об’єктів критичної інфраструктури, а також забезпечення руху через лінію зіткнення, зокрема, через КПВВ "Золоте" та через міст поблизу Станиці Луганської", - наголосив Муженко.

  Він зазначив, що ЗСУ зроблять усе можливе, щоб захистити критично важливі для людей на окупованих територіях об'єкти інфраструктури.

  "Люди, які нині залишаються на окупованих територіях, є громадянами України. Це наші люди, і ми, як Збройні сили України, зробимо все можливе, щоб захистити критично важливі для них об’єкти інфраструктури. Руйнація таких об'єктів не лише становить небезпеку для українських військових, але й створює загрози для десятків тисяч людей, які опинилися на лінії зіткнення", - додав він.

  Представник Червоного Хреста запевнив, що його організація продовжуватиме надавати допомогу в пошуку та ідентифікації українських військовослужбовців, які були захоплені в полон у ході бойових дій на сході України, а також в організації їх обміну та повернення додому.

  Попередній матеріал
  АТО: Один військовослужбовець поранений, іще четверо – травмовані
  Наступний матеріал
  МОК допустив КНДР до участі в Зимових олімпійських іграх
  Loading...

  Програма ООН припиняє продовольчу допомогу на Донбасі - Боцюрків

  Взимку – найцінніша допомога: фонд Папи Римського привіз у "сіру зону" паливні брикети

  У Литві під час телемарафону зібрали понад 82 тис. євро на гуманітарну допомогу для Донбасу

  АТО: Один військовослужбовець поранений, іще четверо – травмовані

  Тука: Сподіваюся, наступних заручників звільнять у лютому

  АТО: вздовж лінії фронту зафіксовано сім обстрілів