Мусульмани Криму молилися за мир в Україні [відео]

  За мирне розв’язання конфлікту в Україні молилися сьогодні мусульмани Криму. Духовне управління мусульман Криму висловило свою стурбованість масовими зіткненнями в Києві, які призвели до жертв.

   

  Мусульмани закликали всіх учасників Євромайдану та правоохоронні органи зберігати спокій, не застосовувати насильство, а політиків, в свою чергу, сісти за стіл переговорів і не допустити початку громадянської війни в Україні. Молебни за мир відбулися сьогдні по обіді, одночасно в усіх мечетях півострова.

  Айдер Ісмаілов, заступник Муфтія Криму: «Мы как  мусульмане Крыма и Украины, мы граждане этого государство — мы решили провести молебен и попросить у всевышнего стабильности, спокойствия в нашей стране, мы как духовная организапция не поддерживаем никакую сторону — мы ратуем за скорейшее разрешения данного конфликта на благо людей Украины».

  Айваз Алієв, мешканець Сімферополя: «Помолимся за погибших людей, чтобы все успокоилось, нормализовалось. Чтобы правительство оценило это все правильно и сделала выводы свои, что с народом надо жить, надо жить во имя народа, а не грабить свой народ. Тогда будет все — мир спокойствие и благоразумие».

  Попередній матеріал
  Ушаков: Росія не втручається у внутрішню політику України
  Наступний матеріал
  19 автомайданців, затриманих у ніч проти 23-го січня, мають постати перед судом [відео]
  Теги:
  Loading...