МОН відібрало ліцензію у фіктивного університету Поплавського

  Міністерство освіти і науки передало до Генпрокуратури матеріали про порушення в Київському університеті культури. У Міносвіти вважають, що в університеті відмивали державні кошти та вводили в оману студентів і державу.


  Фактично ректор вишу – колишній нардеп Михайло Поплавський – створив клон Київського університету культури і мистецтв, де навчалися лише контрактники. Саме через приватний клон йшли всі фінансові потоки, вважають у Міносвіти. Для розслідування діяльності вишу у Міністерстві створили комісію, висновки якої увійшли до звіту, спрямованого до Генпрокуратури.

  Нагадаємо, кількома днями раніше у Міносвіти скасували ліцензію приватного вищого навчального закладу Київський університет культури, засновниками якого є Михайло Поплавський та його син.

  Міністр освіти і науки Сергій Квіт розповів: "Там дуже багато філій і ми позбавили ліцензій також ці філії. Тому що коли ми підняли папки цих справ, то ці папки були абсолютно ідентичні. Якась регіональна філія, той самий професор на фултайм працює у двох університетах, той самий студент вчиться у двох університетах. Тому це неможливо, це – введення в оману. Це є підстава для того, щоб позбавити ліцензії".

  Попередній матеріал
  МВС встановило особи 1 тис. 630 терористів на Донеччині
  Наступний матеріал
  Завтра з Харкова до Нідерландів відправлять уламки "Боїнга"