Молодший син Джемільова, обвинувачуваний у вбивстві, лікувався у психіатричній лікарні

  Молодший син депутата "Батьківщини" Мустафи Джемільова, обвинувачуваний у вбивстві, 5 років тому лікувався у психіатричній лікарні.

  Таке зізнання зробив газеті "Вєсті" сам народний обранець. Він припускає: в хлопця знову загострилася хвороба. Джемільов також повідомив, що про вчинок сина дізнався телефоном від нього самого. Хайсер, зі слів батька, мав пристрасть до зброї. Тому й поцупив гвинтівку з кабінету батька. Нагадаємо, напередодні 32-річного Хасера доправили до СІЗО за підозрою в навмисному вбивстві одного з працівників в будинку Джемільових. Та міліція не виключає й нещасного випадку. 

  Михайло Слепаньов, начальник ГУ МВС україни і АР Крим: "Пока нами устанавливается проводится подворный опрос. Проводятся все оперативные следственные действия с целью установления очевидцев данного преступления. Пока идет осмотр. Только судебно-медицинская экспертиза даст нам ответ был ли один выстерл или несколько".

  Ліля Муслімова, помічник голови Меджлісу кримськотатарського народу: "Во дворе сина Мустафи Джемильова Хайзера был убит человек. Он чистил оружие и в результате получилось, что он нечаяно выстрелил в человека. Это его давний близкий друг, который помогал по хозяйству и по некоторым другим делам".

  Попередній матеріал
  Американець виграв сирні перегони у Великій Британії
  Наступний матеріал
  На американському лайнері "Гранде оф зе Сіз" спалахнула пожежа
  Теги: