«Молоді регіони» Луганська провели акцію проти Євромайдану

  Перформенсом – по активістах київського Євромайдану. У Луганську представники обласної організації «Молоді регіони» з вугілля виклали напис «Они майданят, Донбасс работает».

  Акція на підтримку чинної влади тривала не більше 10 хвилин. Організатори пояснили – мітингувати вийшли в обідню перерву. На захід прийшло близько півсотні людей – старшокласники, студенти та пенсіонери. Після мітингу «Молоді регіони» зібрали вугілля у відро і вирішили передати його у Київ лідерам опозиції. Мовляв, на Луганщині не зупинилося жодне підприємство. Щоправда, навіщо присутні на акції – знову не усі учасники вивчили напам’ять... 

  Учасник акції: «Э-э-э, здрасте. Мы пришли флаги подержать».

  Журналіст: «Для чого?»

  Учасник акції: «Чесно, не знаю».

  Учасник акції: «Я пришла солидарна для того, чтобы поддержать нашу партию. Для того, чтобы осудить тех, которые не работают две недели, а байдыки бьют на Майдане, ничего не делают».

  Олег Акімов, організатор акції: «Мы против забастовок, мы против того, чтобы революционным путем решались политические амбиции отдельных политических лидеров. Мы сказали свою позицию: Пока они майданят, Донбасс работает!»

  Попередній матеріал
  Студентський флешмоб в Сумах – депутатів міськради лякали «Беркутом»
  Наступний матеріал
  Ужгородські студенти хочуть продовжити страйк
  Теги:
  Loading...