Могильов оголосив надзвичайний стан в Криму

  Через сильний вітер та ожеледицю скасовані майже усі рейси у Сімферопольському аеропорту, інші відтерміновані. Частково призупинено й автобусне сполучення. Перевізники скасовують міжміські рейси на Керч, Судак та Джанкой. Знеструмленими залишаються 215 населених пунктів півострова. Через негоду вже закрили 234 школи.

  За прогнозами синоптиків, така погода утримається до кінця тижня. Кримські рятувальники рекомендують довго не перебувати на вулиці, а власників суден – утриматися від виходу в акваторію Чорного та Азовського морів. Водіїв закликають не виїжджати без нагальної потреби. Лише за минулу добу дорожнім службам та рятувальникам  довелося витягати із заметів понад 20 автівок.

  Пасажир: «Я лечу транзитом через Москву в Сеул. Все рейсы отменены, на завтра – может быть 50 на 50». 

  Євген Плаксин, директор з виробництва Міжнародного аеропорту «Сімферополь»: «Основной задачей на данном этапе является разрушение ледового покрытия, его снятия с полосы и поддержание полосы в пригодном состоянии, что в случае уменьшения ветра позволит принимать воздушные суда».

  Володимир Іванов, помічник начальника ДСНС України в АРК: «Сильный ветер 25-30 м.с, особенно в степных районах, в сопровождении с ледяным дождем – он привел к тому, что большое количество населенных пунктов осталось обесточенными, находятся без электроснабжения. Наихудшее положение с электроснабжением – в западных регионах Крыма - Красногвардейский р-н, Ленинский р-н».

  Попередній матеріал
  Харківські регіонали одягли футболки «Беркуту» [відео]
  Наступний матеріал
  Правозахисники: «законом про заручників» влада ставить себе в один ряд з терористами
  Теги:
  Loading...