5.ua

Мобільні групи Мінсоцполітики спростять реєстрацію вимушених переселенців

  Міністерство соціальної політики створить мобільні групи для реєстрації внутрішніх переселенців. Це дасть можливість уникнути черг в управліннях соціального захисту при оформленні грошової допомоги.


  Фахівці виїздитимуть до місць масового поселення втікачів від війни, де ставитимуть таких людей на облік у режимі онлайн. Кошти на закупівлю ґаджетів виділить комісаріат у справах біженців ООН.

  "Наші працівники, уповноважені особи від управління соцзахисту, будуть від’їжджати на ці масові поселення наших переселенців і їх реєструвати там, і надавати всю необхідну допомогу для того, щоб не на папірці, щоб відразу у режимі онлайн заносити їх, щоб ми не возили бумаги тєлєгами туда, щоб бистріше їм оформити допомогу. Це буде за рахунок міжнародних коштів", – обіцяє Людмила Денісова.

  Всього ж, за даними координаційного штабу, на сьогодні налічується до 400 тисяч людей, які були вимушені залишити зону бойових дій на Донбасі.

  Сьогодні ж Людмила Денісова також доповіла, що Міністерство готове запропонувати 50 тисяч вакансій для вимушених переселенців з Криму та Сходу України. Зокрема, можливо, їх будуть долучати до будівництва об’єктів проекту "Стіна" на кордоні з Росією.

  Попередній матеріал
  Єврокомісія пропонує провести газові переговори 21 жовтня
  Наступний матеріал
  В російському МЗС стурбовані становищем газети "Вести", Партії регіонів та КПУ в Україні
  Теги:
  Loading...