МНСники показали рибалкам як рятуватися з крижаної води [репортаж, відео]

  Пірнути у крижану воду вирішили МНСники, щоби показати любителям зимової риболовлі, як треба рятуватися, якщо ті проваляться під лід. Рятувальники бідкаються, за минулий місяць під кригою потонули 36 людей. За законом, заборонити рибалкам займатися улюбленою справою, МНСники не можуть. Тому, лише радять як себе убезпечити.

  На кризі - зо два десятки рибалок. На їхні гачки чіпляються лише мальки. Чоловіки скаржаться, -велику рибу МНСники розлякали. У них на порядку денному - роз`яснювальна робота.  

  Поки МНСники роздають листівки із правилами безпеки, частина рибалок переїжджає - закидати вудки подалі від галасу.

  Єдине, про що рятувальники просять рибалок, щоби ті, виходячи на кригу - брали рятувальні жилети або хоча б мотузки. Любителі зимового відпочинку  сперечаються - крига міцна, тож хвилюватися немає причин. 

  А ще - можуть показати, як треба рятувати одне одного, якщо раптом крига не витримає.

  Юлія Фінгарет, 5 канал: "За кілька метрів від рибалок, МНСники пірнають в ополонку, імітуючи рятування потопаючих, так вони хочуть налякати рибалок".

  Федір Глоба - водолаз-рятувальник із понад двадцятилітнім стажем роботи. Каже, у крижану воду може провалитися навіть досвідчений рибалка. Але  більшість із них, навіть після таких вИпадків, продовжують нехтувати безпекою.

  Раз на тиждень рятувальники виходять на кригу, щоби попередити любителів зимової риболовлі про небезпеку. Попри це, від початку року на водоймах країни вже загинули 36 людей.

  Юлія Фінгарет, Максим Петраков, Київщина, 5 канал


  Попередній матеріал
  Чехія надала Данилишину політичний притулок, бо не вірить в чесний суд в Україні
  Наступний матеріал
  Марафон читання "Розкажи дитині казку" стартував у Львові [репортаж]
  Теги: