Митниця
Митниця freshmarket.ru

Міжрегіональна митниця ДФСУ затримала незаконний вантаж з Туреччини до Білорусі вартістю понад 7 млн грн

  Було виявлено тюль, чохли для м’яких меблів, тканину зі штучним покриттям

  У пункті пропуску "Нові Яриловичі" на Чернігівщині було зупинено для проведення поглибленого митного огляду 6 транспортних засобів, які переміщували товари з Туреччини, Молдови та Болгарії до Республіки Білорусь, а в подальшому до Росії. Про це повідомляє прес-служба ДФСУ

  Фактично вказані товари завантажувались у транспортні засоби в Туреччині, мають турецьке походження, а через склади на території Болгарії та Молдови змінювався вантажовідправник та занижувалась фактурна вартість товару.

  У ході проведення ретельних митних оглядів співробітниками Міжрегіональної митниці спільно з працівниками Чернігівської митниці було виявлено незадекларовані належним чином товари, а саме: тюль, чохли для м’яких меблів, тканина зі штучним покриттям тощо. За цими фактами складено 4 протоколи про порушення митних правил за ознаками статті 472 Митного кодексу України. Санкція даної статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, з конфіскацією зазначених товарів. На даний час вантаж затриманий та переданий на склад митниці.

  Загальна вартість вилучених товарів за попередньою оцінкою становить понад 7 млн грн.

  Попередній матеріал
  "Цікава знахідка": На Одещині виявили майже 1500 літрів сурогатного алкоголю
  Наступний матеріал
  Стосунки України з ЄС не охололи, а подорослішали – заступник голови МЗС
  Теги:
  Loading...