Міжнародна виставка птахів у Луганську [відео]

  До дня міста у Луганську провели міжнародну виставку птахів. На загальні оглядини виставили кількасот пернатих: від звичайних півнів до екзотичних папуг із Нової Зеландії.

  Цей голуб-спортсмен - герой дня. На виставку до Луганська він самотужки прилетів аж із Німеччини. Його господар - Микола Овчаренко каже, політ для його улюбленця видався складним. Замість кількох місяців він тривав цілий рік. Причину такої затримки голубар пояснює тим, що птаха-рекордсмена намагалися вкрасти.  

  Микола Овчаренко, голубівник: "На Украине его поймали зная что этот голубь первые места занимает, его держали взаперти, обрезали кольцо чтоб никто не догадался, но весной он прилетел. Я ему сказал — ты своё доказал, тебе уже не надо летать, выводи птенчиков".

  На виставку з`їхались понад три тисячі пташників із України, Росії,  Білорусі та Молдови. Вони не лише насолоджуються співом своїх улюбленців, а й самі складають романси пернатим.  

  Одні з найбільш екзотичних гостей виставки — парочка новозеландських папуг. До України вони прибули нещодавно, тому ще встигли оговтатися від перельоту. Заспокоюють їх звичайним соняшниковим насінням.

  Ігор, учасник виставки: "Новозеландский вид попугая. Живёт в нижних слоях леса прыгают как воробьи, и берёт семечку и ест лапкой — исчезающий вид".

  Птахівники зізнаються, інколи і самі не знають скільки пернатих у їхній колекції. Одні привезли лише найкращих, інші - вражають кількістю. Є екземпляри, які варті сотні своїх сородичів. Принаймні за розмірами. Наприклад, цей півень важить — 8 кілограмів. Його господар каже, лише завдяки своїм габаритам птах досі не потрапив у суп.

  Тахір, учасник виставки: "Несутся не так часто как обыкновенные. Спокойный характер, других кур не обижает".

  Окрім українських півнів-велетнів представлені на виставці й китайські шовковисті кури. Їхня унікальність не лише в пір`ї, а і у м`ясі, яке у них чорного кольору. Клітки з птахами заповнили найбільший міський парк Луганська майже повністю. Тож, зазирнути в кожну змогли тільки найбільш витривалі відвідувачі. Навіть організатори не в змозі порахувати точну кількість пернатих учасників виставки.

  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко, Луганськ,  5 канал

  Попередній матеріал
  У світі згадують трагедію 9/11
  Наступний матеріал
  В Єгипті за напад на посольство Ізраїлю затримано 130 осіб
  Теги: