5.ua

Мітингарі прийшли під представництво Єврокомісії у Києві [відео]

  Із гаслами, що вимагають санкцій для українських високопосадовців, кількасот мітингарів колоною прийшли під представництво Єврокомісії у Києві.

  Мітингувальники вимагають від ЄС заборонити президенту України, урядовцям та членам їхніх родин в'їзд на територію Євросоюзу, заблокувати рахунки у європейських банках, а європейський бізнес закликають припинити співпрацю з компаніями, що мають стосунок для українських урядовців. Двоє делегованих активістів вручили представникам ЄС лист із цими вимогами.

  Перший протестуючий: «Вся країна буде за гратами, якщо ми сьогодні не встанемо. в кожну квартиру, до кожного в хату прийдуть «тітушки» і будуть вбивати наших дітей».

  Другий протестуючий: «Хочу, щоб і в мене, і в моїх дітей було інше майбутнє, ніж те, що відбувається зараз, коли людей хапають, якісь надумані звинувачення».

  Третій протестуючий: «Чому Європа дозволяє Дойче банку обслуговувати банк Януковича. Інший банк - Юнікредіт Банк, зокрема його відділення в Австрії, обслуговує бізнеси братів Клюєвих. Заблокувати рахунки, які мають корупційне походження - це не просто добровільне рішення - це має бути обов’язок Європейського союзу».

  Четвертий протестуючий: «Перш за все, ми вимагаємо від європейського бізнесу не співпрацювати з українськими бізнесменами - ті, котрі підтримують режим і займають позиції в уряді - Азаров, Клюєв, Захарченко, Арбузов та інші . Друге - це персональні санкції».

  Попередній матеріал
  Редакторів видання «Голос України» змушують надрукувати низку "диктаторських законів"
  Наступний матеріал
  Протестувальники закидали силовиків пляшками із запалювальною сумішшю на Грушевського [відео]
  Теги:
  Loading...