Мітинг прибічників Саакашвілі: зранку розібрали металеві конструкції на Майдані, ввечері – приїхали до Президента

У Козині, поблизу резиденції глави держави, активісти виголосили свої вимоги і за 20 хвилин розійшлися

Автопробіг до будинку Президента у селищі Козин на Київщині влаштували прибічники "Руху нових сил". Близько 20 автівок рушили з Європейської прощі, але їх одразу ж зупинила поліція. За офіційною версією – за неправильну парковку.

Після складання адмінпротоколу мітингарів відпустили, щоправда до будинку Петра Порошенка автівки не доїхали. У Козині, поблизу резиденції, поліція їх знову зупинила, тому вже до воріт учасники акції прийшли пішки. Тут виголосили свої вимоги і вже за 20 хвилин розійшлися. 

"Ми тут з кількох причин. Перша причина: ми вважаємо, що цей головний корупціонер-олігарх повинен піти у відставку. Оскільки, фактично, у країні не відбувається жодних реформ. Ми хочемо, щоб був Антикорупційний суд, щоб НАБУ могло нормально діяти, щоб народ нарешті міг проводити людей в парламент. Ми також вважаємо, що має бути знята депутатська недоторканість", - зазначив активіст Іван Слободяник.

А стартував мітинг прибічників Міхеіла Саакашвілі зранку у середмісті столиці. 

Учасники розібрали металеві конструкції, встановлені там до четвертої річниці анексії Криму. Активісти заявили, що риштування заважало проводити мітинг. Замість цієї металевої конструкції встановили сцену із аудіоапаратурою. Правоохоронці активістам не заважали, спостерігаючи за процесом. Після завершення двох активних учасників доправили до управління поліції. Їхнім діям нададуть правову оцінку. 

Попередній матеріал
Штаб АТО: Окупанти з гранатометів цілили по захисниках Авдіївки
Наступний матеріал
У Києві вантажівка не встигла проскочити перехрестя і зіткнулася з трамваєм