5.ua

Мітинг під стінами МВС [відео]

  У квітні справу з прокуратури передали до Міністерства внутрішніх справ, утім про це не повідомили. Відтоді, за словами свободівця Юрія Левченка, який балотувався у народні депутати по цьому округу, розслідування затягується. Як повідомив журналістам представник МВС, досі триває розслідування, почеркознавча експертиза ще не завершена, і коли саме справу передадуть до суду - не відомо. Згідно з чинним законодавством, це має статися не пізніше Нового року.

  Юрій Левченко, екс-кандидат у народні депутати у 223 окрузі (2012р): «Питання до МВС - чому пройшло 10 місяців, чому справа була вже готова, чому були готові усі докази, ми їм передавали докази тому ми знаємо що вони були, чому нас допитували годинами, ми ходили в прокуратуру і нас годинами допитували і чому зараз раптом все заглохло?»

  Ігор Цюприк, в.о. начальника головного слідчого управління МВС України: «Встановлені особи, які вчинили злочин, досудове слідство триває, прокуратура здійснює працесуальне керівництво і як тільки слідство визнає докази достатніми для складання обвинувального акту або прийняття іншого рішення передбаченого чинним законодавством слідство буде завершено».

  Попередній матеріал
  Кузьміна призначили заступником секретаря РНБО
  Наступний матеріал
  ПАРЄ вітає план знищення хімічного арсеналу Сирії