5.ua

Мітинг під Міноборони – вимагали допомогти солдатам і їх родинам в Криму

  Близько сотні людей пікетували Міністерство оборони. Основна вимога – щоб Міністерство віддало чіткий наказ, що робити тим військовим, які досі перебувають у Криму. Також люди занепокоєні долею родин армійців, які перебувають на окупованій території.

  Серед тих, що прийшли до Міністерства – родичі кримських вояків, громадські активісти та просто небайдужі до долі військових. До пікетувальників вийшов виконувач обов'язків міністра оборони Ігор Тенюх. Він телефоном поспілкувався з тими вояками, які у Криму досі залишаються вірними Україні, а також наголосив, що армія готова діяти, щойно отримає відповідне рішення від Верховної Ради.

  Ігор Тенюх, в.о. міністра оборони України: "Збройні сили, які приведені в готовність повну, подальше їх застосування залежить не від міністра оборони, а залежить від тих депутатів ВР, від політичного керівництва, яке повинно прийняти рішення на застосування збройних сил"

  Пікетувальники: "У меня два брата служат в Крыму, они ждут хоть какого-нибудь приказа, потому что до последнего никто им ничего не говорит. Говорят, можно применять зброю – ружпарк закрыт, все закрыто".

  Пікетувальники: "Ми хочемо, щоби війська криммські були виведені для того, щоб зберегти бойові підрозділи, щоби вони служили далі для України".

  Попередній матеріал
  В Туреччині користувачі обурені забороною Twitter
  Наступний матеріал
  Татари не підуть з Криму - Джемілєв
  Теги:
  Loading...