5.ua

Мітинг націоналістів біля МВС закінчився сутичками [відео]

  Сергій Бондар - націоналіст проти якого порушили вже кілька кримінальних проваджень. За бійку з «ті тушками» на мітингу 18 травня і за звалений у Хорольському районі на Полтавщині пам'ятник Леніну. На підтримку Сергія та ще кількох десятків активістів, що ходять під слідством, до МВС прийшли сотні «свободівців». Вимагати закриття кримінальних проваджень окрім Сергієвих, порушених за сніжки в депутаток біля парламенту, сутички під Київрадою, бійки на забудовах столиці та інші. Сергій прийшов на мітинг з обновкою, яку позавчора отримав від міліції - електронним браслетом із супутниковою навігацією. Таким же як у втікача Петра Мельника. Каже, пристрій вже давав збій - коли націоналіст був удома, браслет відсилав сигнали правоохоронцям про те, що той знаходиться в іншому кінці Києва.

  Сергій Бондар, активіст-націоналіст: «Його вдягали більше двох годин. Зібрали консіліум експетів, які стояли і думали, як же його причепити. З 5 кнопок ці 2 не працюють. Толку від нього явно нуль, так як не працює він належним чином».

  На зустріч вийшов представник МВС із головного слідчого управління. Каже, справи порушені не тому що підозрювані націоналісти, а тому що справді вчиняли протиправні дії.

  Олег Татаров, заступник начальника головного слідчого управління МВС: «Якщо немає складу злочину, повірте, ніхто не буде повідомляти про підозру злочину, ні направляти кримінальне провадження до суду. Якщо будуть особи, які дійсно свідки вкажуть, перегляд відеозаписів, результати інших слідчих дій, то будемо звичайно вирішувати питання що притягнення їх до кримінальної відповідальності».

  Звернення від учасників мітингу нардепи-«свободівці» вирішили занести керівництву МВС. Та виявилося, що центральний вхід - замкнутий. Реакція «Свободи» - штурм і зняті з петель двері.

  Сергій Бурлаков, речник МВС: «Зрозуміло, що велика кількість громадян, яка хлинула на прохідну вона буде заважати нормальній роботі установи. Тому було запропоновано у зручному приміщенні поспілкуватися. Вони не захотіли це вирішити цивілізовано».

  Депутатів від «Свободи» та «Батьківщини» прийняв заступник міністра. Та результатами зустрічі ті виявилися невдоволені.

  Олег Тягнибок, лідер фракції «Свобода»: «Ця розмова була абсолютно безрезультативною. Побачим. Може, з часом, нам і відповідять».

  Тепер депутати хочуть, щоб наступного тижня в день уряду у парламенті перед ними, за буцімто політичні кримінальні провадження, звітував міністр. Сьогодні ж Віталія Захарченка в МВС не застали.

  Олександр Аргат, Денис Ковальов, «5 канал».

  {yoputube}StS4DCQssr8{/youtube}

  Попередній матеріал
  Водій, що в'їхав у зупинку у Сімферополі був напідпитку
  Наступний матеріал
  Обставини демонтажу «хати чумака» в селі Моринці розпочала перевіряти прокуратура