mk.gov.ua

Місцеві жителі перекрили трасу Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв

  Активісти вимагають ремонту дороги

  Мешканці Єланецького району в межах села Водяно-Лорине Миколаївської області перекрили рух по трасі національного значення Н14 "Олександрівка - Кіровоград - Миколаїв", щоб не допустити по ній руху великовантажного транспорту, що руйнує дорогу. Вони також вимагають ремонту дороги.

  Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

  "Через поганий стан траси Н14 великоваговий транспорт пішов через Єланецький район по сільських дорогах. Тому місцеві жителі вирішили цього не допустити", - зазначив перший заступник облдержадміністрації Микола Романчук.

  Як передає "Укрінформ", жителі сіл, розташованих по трасі Н14, кажуть, що практично відрізані від "великої землі", бо дорога зруйнована, автобуси не ходять. Вони не мають можливості виїхати за межі свого населеного пункту. Протестувальники вимагають від влади забезпечити зараз, як мінімум, можливість проїхати автодорогою та відновити автобусне сполучення, а у весняно-літній період провести повноцінний ремонт.

  Нагадаємо, на Закарпатті активісти блокують проїзд російських вантажівок. Блокаду почали учора ввечері місцеві активісти, серед яких і ветерани АТО. Естафету Закарпаття наразі підхопила Волинь.

  Попередній матеріал
  Не виключено, що бойовики за сприяння росіян готуються до наступу - розвідка
  Наступний матеріал
  В анексованому Криму тривають обшуки у кримських татар
  Loading...

  Біля Верховної Ради сотні людей перекрили вулицю Грушевського: мітингують на підтримку профтехосвіти

  На Львівщині шахтарі через невиплату зарплати перекрили трасу на Польщу

  Мітингувальники перекрили центральну дорогу в Житомирі

  Запорізькі фермери виступили проти податкових змін: близько 800 людей заблокувало трасу