Місто Петровське на Луганщині півроку відрізане від світу [репортаж, відео]

  У цілковитій ізоляції ось уже півроку живуть мешканці міста Петровського, що на Луганщині. Автосполучення з іншими населеними пунктами там просто немає. Єдиний шлях до міста восени розмило дощами. Мешканці у розпачі: якщо раптом біда - медики чи рятувальники взагалі не зможуть дістатися Петровського.

  Обвал мосту відрізав від міста дві вулиці на околиці. Щоб дістатися із домівок до цивілізації містяни вимушені долати круті схили. Та не всім літнім людям це під силу. 

  Лідія Герега, жителька м. Петровське: “Я не могу, только один раз могу сходить, а второй не дойду, нет сил, не вылезу на неё”.

  Мешканці міста розповідають - коли дощ заливає яри,  вони днями сидять без хліба. Потерпають і свійські тварини - дістатится до пасовищ коровам важко.

  Галина, жителька м. Петровське: “У нас половина коров вот тут на пузе как поедут. Так хлопци — я не вылезу. Много повырезали — вымя, животы повредили".

  Міст - був єдиним шляхом для екстрених служб з міста. Нещодавно, розповідають люди, жінку з інсультом довелося переносити на інший бік тоненькою жердиною, яка залишилась від мосту.

  Наталія Пишногай, жителька м. Петровське: “Скорая к нам не хочет ехать, так как нет дороги, хлеб тоже не возят. А если случится пожар — не приедут".

  Міст завалився ще навесні. Опори розмило дощами і полотно обвалилося. В мерії мешканцям Петровського закидають — ті його надмірно експлуатували.

  Микола Лапшов, заступник Петровського міського голови: “Камаз шёл загруженный — это он раздавил. Это их сооружение — казёного химического завода".

  У міській раді відсилають людей до підприємства на балансі якого споруда.

  Анатолій Протасов, начальник відділу будівництва Петровського хімічного заводу: “В пятницу мы ожидаем приезд крана и ликвидируем эту ситуацию что даст возможность послать туда людей для ликвидации”

  Люди скаржаться — подібні обіцянки чують чи не щотижня.

  Наталія Пишногай, жителька м. Петровське: "Обещают с понедельника будет кран, с понедельника и так уже 4 месяца".

  Через зруйнований міст мешканцям не завезли навіть вугілля на зиму. Люди з острахом чекають морозів. Тоді дістатися цивілізації стане украй важко.

  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко. Луганщина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Актори МХАТу презентують нову виставу у київському театрі Франка
  Наступний матеріал
  Син Кім Чен Іра виступив проти спадковості влади у КНДР
  Теги: