5.ua

Місто на Донеччині потопає у смітті [відео]

   

  Відходи з Родинського не вивозять уже місяць. Контейнери переповнені. Вулиці, парки та подвір'я перетворилися на звалища. 

  Валентина Асланда: «Мы уже замучались. Месяц не убирают мусора. Нельзя ни окна открыть. И носят с поселка бессовестные, высыпают где попало. Нам это уде все надоело. Сколько можно терпеть».

  Даша Серб: «Это очень уже надоело. Это не нравится. Окна открыть невозможно, потому что запах. Особенно, когда солнце, начинает вонять. Я живу в доме напротив - вид из окна не радует».

  Сміттєприбиральні машини простоюють уже місяць. У комунальній компанії кажуть: її рахунки - порожні. Немає грошей, щоб заправити машини пальним. Працівники - у вимушених відпустках, адже платити їм нічим. Комунальники кажуть: тарифи на вивезення сміття - утричі нижчі собівартості, підняти їх - місяць тому просили місцевих чиновників.

  Сергій Каблов, головний інженер Родинського комунального багатопрофільного підприємства: «Мы где-то тратим от 60 до 70 тысяч гривен за вывоз в месяц, то собираем мы с населения 30. Вот получается, в 2-3 раза тариф не покрывает вывоз. Мы должны и за бензин, и за полигон».

  Окрім того, бідкаються комунальники: співвласники багатоквартирних будинків за останні 3 роки заборгували понад шістдесят тисяч гривень за отримані послуги. Ті ж начебто готові борги погасити, та, впевнені, комунальники самі винуваті у своїх проблемах. 

  Євген Коновалов, голова ОСББ м. Родинське: «В течении двух-трех месяцев мы эти 19 тысяч погасим. Это не проблема. Проблема в том, что сама неправильная организация в этом комунальном хозяйстве. Сколько денег им не дай, они загнали всю технику. Она у них не на ходу».

  З’ясувати ситуацію у мерії не вдалося - міський голова під судовим слідством за фактом хабарництва, заступник у відпустці, а секретар склав з себе повноваження. Обіцяє допомогти керівництво сусіднього Красноармійська. .

  Олександр Яструбенко, заступник міського голови Красноармійська: «В первую очередь, это заняться вопросом оказания помощи физической, то есть машины, техника, вывезти мусор в городе Родинске. Параллельно вести работу по изучению проблемы, почему она на сегодняшний день возниклаи потом принимать решения как и относительно руководства города Родинское, и руководителя коммунального предприятия с его командой».

  За місяць у місті назбиралося більше як тисяча кубометрів сміття. Родинці бояться, що через звалища відходів можуть спалахнути небезпечні хвороби.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Родинське, Донеччина, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Кабмін прийняв рішення знести 17 тис недобудованих об’єктів
  Наступний матеріал
  Працівникам «Дніпрогазу» винесли вирок у справі вибуху в будинку по Мандриківській у Дніпропетровську
  Теги:
  Loading...